Hřbitov pro cizince

Toto drama by mělo být distribuováno na všechny stupně škol a být povinnou součástí vyučování dějepisu a varováním před zločinnou, komunistickou ideologií. Jako jediná je něčeho tak hluboce odporného a nelidského, schopná! Vypovídá to i o naší povaze, kdy KSČM je jako jediná komunistická strana, ze zemí bývalého východního bloku, zastoupena v Parlamentu demokratické země. Přitom Ústava stejné země označuje komunistickou a nacistickou ideologii jako zločinnou a odsouzeníhodnou.

Ústavu bude třeba ještě doplnit: Členové komunistické strany jako zástupci, vyznavači a nositelé této zločinné ideologie, nesmí být nikdy označováni sami za zločince, být za to trestně stíháni, ani ti, co s nimi jednají a politicky se s nimi spolčují. Ani zločinná, komunistická ideologie, kterou propagují nesmí být souzena. Odsuzovat stejně zločinnou nacistickou ideologii je povoleno, včetně jejích nositelů a všech, kdo se s nimi spolčují!

Pokud jakákoliv současná demokratická, politická strana se sníží k amorálnímu jednání s KSČM, dopouští se zrady na voličích, urážky všech obětí komunismu a začíná si kopat svůj vlastní hrob!

Závěrečná scéna nevymizí dlouho z paměti každému slušnému a normálnímu člověku…

Jan Šinágl, 18.11.2013

 

Dnes je to přesně 70 let od vylodění spojeneckých vojsk v Normandii za druhé světové války. Den D - 6. červen 1944, bitvu o Normandii a operaci Overlord - probereme dnes v Hyde Parku s vojenským historikem Luborem Václavů.

 

Seznam příslušníků československého letectva v RAF (1940-1945)

Czechoslovak Pilots in RAF

Českoslovenští Piloti RAF

Havlíčkův Brod odhalení pomníku

Po 69 letech konečně odhalen v Praze pomník našim letcům RAF – Brity!

Po nedůstojných sporech pražských památkářů bez paměti a slušnosti, byl včera konečně postaven pomník našimRAF 5 Klarov Dudaci 170614 stále více zapomínaným hrdinům. Stojí na Klárově, hned u stanice Metra Malostranská na trase A. Dočkal se ho i maršál britského letectva Karel Janoušek, jehož pamětní deska se nachází nedaleko od pomníku. Pomník Lva vyjadřuje potřebnou agresivitu výrazu hlavy, tělo klid a sílu. Děkujeme Britům a Velké Británii! Omlouváme se naším letcům, že jsme toho nebyli schopni ani po 69 letech! Videa níže hovoří za vše. Prosím shlédněte skvělý film Hřbitov pro cizince abyste si plně uvědomili, jakého zločinu byla schopna naše země na těchto statečných letcích po jejich návratu z Anglie a bojů. Denně riskovali a obětovali své životy i za naší svobodu. Moc si ji nevážíme, právě proto, že jsme pro ni sami nebojovali. Ani dnes nejevíme vůli o ni usilovat a ochotu pro ni něco obětovat – viz hanebné postoje premiéra Sobotky a ministra zahraničních věcí Zaorálka. Dnes bude odhalena pamětní deska letcům RAF v Bratislavě!

Jan Šinágl 17.6.2014